Darwin Núñez odehrál za Liverpool 48 zápasů

Darwin Núñez odehrál za Liverpool 48 zápasů

Přestože sezóna skončila před necelými dvěma týdny, Liverpool FC se zaměřil na posílení svého kádru. Liverpool potřebuje překonat svůj přestupový rekord, pokud chce letos v létě získat Darwin Núñez z Benficy. Celkem Darwin Núñez odehrál v dres Liverpool 48 zápasů ve všech soutěžích, včetně 47 startů. V těchto zápasech Darwin Núñez vstřelil 20 gólů a přidal devět asistencí, zatímco Uruguayec vstřelil 17 gólů a přidal pět asistencí v Premier League.

Zatímco Klopp a náborový tým mají k hráči velký obdiv, uváděná cena 85 milionů liber je prostě příliš. Liver.com věří, že jsou schopni tento trik zopakovat, protože zdroje říkají, že si stanovily lepší hodnoty, pokud cena Nunes dále poroste. Několik klubů, včetně Manchesteru United, dresy na fotbal je ochotno zaplatit více než Liverpool, ale Nunes dal jasně najevo, že v příští sezóně hodlá hrát na Anfieldu v dresu Liverpoolu.

Reds alespoň vědí, že Klopp je uctíván jako jeden z nejlepších manažerů v Evropě a jeho úspěchy během jeho působení udělaly z Anfieldu kýžený cíl. Přesvědčit potenciální cíle není tak důležité jako před pěti nebo šesti lety.