7 lidí z Chelsea se virem nakazilo a předchozí žádost o odložení zápasu byla zamítnuta

7 lidí z Chelsea se virem nakazilo a předchozí žádost o odložení zápasu byla zamítnuta

Premier League byla napadena virem nové koruny Omi Keron a mnoho zápasů muselo být odloženo.Ačkoliv se v týmu Chelsea vyskytly případy infekce, Premier League zamítla jejich žádost o odložení utkání.

Ve srovnání s ostatními týmy v Premier League byly předchozí infekce Chelsea relativně malé. Čtyři hráči v týmu, kteří měli na sobě Chelsea dresy , byli pozitivně testováni na virus, ale všichni jsou důležití, včetně Lukakua, Wernera, Odora, Chilwella.

Klub Chelsea požádal o odložení zápasu s Wolves, ale Premier League rozhodla, že každý zápas by měl být posuzován individuálně, a odmítla zápas odložit, protože podmínky Chelsea jim stále umožňují se utkání zúčastnit. Dresy na fotbal Podle posledních zpráv se však v Chelsea nakazilo 7 lidí.

Chelsea vydala prohlášení: "Jsme zklamaní, že žádost o odložení utkání byla zamítnuta, protože věříme, že pro zdraví a bezpečnost hráčů existuje dostatek důvodů pro odložení dnešního utkání."

Kvůli vypuknutí mutantního viru Premier League v minulém týdnu odložila mnoho zápasů. Příští pondělí se sejde 20 týmů Premier League, aby prodiskutovali, zda odložit celé kolo zápasů, aby se snížil dopad viru a zlomili se. infekční řetězec.